Poznaj szczegóły

Ruszyła rekrutacja do ii edycji studiów podyplomowych dla asystentek i asystentów międzykulturowych oraz romskich „Asystentura międzykulturowa w szkole„.

Rekrutacja trwa od 14 lipca 2023r. do 4 września 2023r. 
.

Dofinansowanie czesnego

Istnieje możliwość sfinansowania czesnego osobom, które:
  • po ukończeniu studiów podyplomowych „Asystentura międzykulturowa w szkole” planują pracować jako asystentki / asystenci międzykulturowi,
  • nie mogą samodzielnie sfinansować studiów tzn. dofinansowanie jest dla nich niezbędne, żeby mogły podjąć studia.
Szczegółowe informacje o tym, jak ubiegać się o dofinansowanie, dostępne są na stronie asywszkole.pl https://asywszkole.pl/asystentka-w-szkole/
.
Projekt pn. „Strengthening the role of school intercultural assistants in Poland in response to the humanitarian crisis in Ukraine”, z którego jest pokrywane czesne studiów podyplomowych „Asystentura międzykulturowa w szkole” jest finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Norwegii (Norwegian Ministry of Foreign Affairs) przekazanych przez i w partnerstwie z Fundacją Norwegian Refugee Council Polska.
.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA KANDYDATEK i KANDYDATÓW

2 sierpnia 2023 (środa) w godz. 16:30 – 18:00 odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dla kandydatek i kandydatów (link: https://us06web.zoom.us/j/83453414560). Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim z możliwością zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi w języku ukraińskim i rosyjskim.
.
Zapraszamy w imieniu organizatorów!